Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: bł. Ludwika z Sabaudii, zakonnica
Radio Plus Radom /KULTURA/Koncert Roberta Grudnia

Kultura

Koncert Roberta Grudnia

08 luty 2019 / Tekst

Koncert i wystawa w Zakrzewie.

Koncert Roberta Grudnia
Radio Plus Radom

Wójt Gminy Zakrzewa Leszek Margas i dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Zofia Maj, zapraszają 8 lutego na koncert noworoczno - karnawałowy. Wystąpią: Robert Grudzień - piano i Sylwia Strugińska - sopran. Koncert odbędzie się w piątek, 8 lutego o godz. 18.00 w sali widowiskowej Biblioteki. Wstęp wolny. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotografii „Robert Grudzień i Zakrzewiaki – współpraca artystyczna”.

Muzycy są absolwentami Akademii Muzycznej w Łodzi, koncertują w zespołach kameralnych oraz z orkiestrami symfonicznymi. Występowali wspólnie z Krzysztofem Pendereckim, Jerzym Maksymiukiem, Anną Seniuk, Jerzym Zelnikiem i Olgierdem Łukaszewiczem. Koncertują w całej Europie. Posiadają nagrania radiowe i telewizyjne. Sylwia Strugińska- solistka Teatru Muzycznego w łodzi. Współpracowała z Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina. Bierze udział w koncertach kameralnych. Ma w repertuarze także partie operowe i piosenki musicalowe.

Robert Grudzień, to jeden z najchętniej zapraszanych artystów w Polsce. Kompozytor, organista, pianista, producent prestiżowych koncertów, spektakli i festiwali muzycznych. Koncertował m.in. z: Teresą Żylis-Garą, Małgorzatą Walewską, Alicją Węgorzewską, Wiesławem Ochmanem, Markiem Torzewskim. Robert Grudzień współpracuje także z dziecięcym zespołem „Zakrzewiaki”. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotografii dokumentującej współpracę artystyczną wybitnego muzyka i „Zakrzewiaków”

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4