Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 21 czerwca - św. Alojzy Gonzaga, zakonnik
Radio Plus Radom /KULTURA/Moc energii na koniec wakacji

Kultura

Moc energii na koniec wakacji

28 sierpień 2017 / Tekst

Zaśpiewa Ania Dąbrowska, a rozśmieszać będzie Kabaret Łowcy.B. Już w najbliższą sobotę w Kozienicach odbędzie się festyn "Dzień Energetyka – Pożegnanie Lata 2017".

 

Moc energii na koniec wakacji
fot. Ania Dąbrowska (fb official)

To impreza dla każdego. O godz. 9 ulicami Kozienic przemaszeruje orkiestra dęta miejscowej ochotniczej straży pożarnej. Będzie to zaproszenie na imprezę, a już od godz. 10 zaplanowane są atrakcje dla dzieci. Będą konkursy, wielkie dmuchane zabawki, liczne animacje. Najmłodsi będą mogli też przejechać się na kucykach. Do Kozienic przyjadą koszykarki klubu Enea AZS Poznań. Pokażą minitrening i zagrają mecz z uczestnikami "Dnia Energetyka". Swoje stoisko będzie miał też Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu. Pracownicy będą promowali bezpieczne zachowanie na drodze.

Główny blok imprezy rozpocznie się o godz. 16. Poprowadzi go Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski. Wystąpi zespół ze Szkoły Muzycznej w Kozienicach. Ciekawie zapowiada się widowisko "Szafa Gra". Artyści wcielą się w wiele gwiazd polskiej i światowej estrady. O godz. 18.10 będzie można podziwiać paradę motocyklistów. Zapowiedziało się 350 uczestników. A po motocyklistach same gwiazdy. O dobry humor zadba Kabaret Łowcy.B. Zagra też zespół Megitza Trio. Gwiazda wieczoru to Ania Dąbrowska. To utalentowana piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów. Impreza potrwa do godz. 22. Zakończy się pokazem sztucznych ogni.

Festyn odbędzie się w Ośrodku Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu przy ul. Bohaterów Studzianek 30 w Kozienicach. Zapraszają na niego: Enea Wytwarzanie i Gmina Kozienice.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4