Na antenie: W RYTMIE RADOMIA I REGIONU
Beata Okulińska
Patron dnia: 19 sierpnia - św. Sykstus III, papież
Radio Plus Radom /KULTURA/Najpiękniejsze karty ze świąt i ozdoby choinkowe

Kultura

Najpiękniejsze karty ze świąt i ozdoby choinkowe

20 grudzień 2017 / Tekst

Finał konkursu plastycznego w Domu Kultury Borki w Radomiu

Najpiękniejsze karty ze świąt i ozdoby choinkowe
Radio Plus Radom

Pokonkursową wystawę prac plastycznych, nadesłanych na Powiatowy Konkurs Plastyczny „Karta ze Świąt i zabawka choinkowa" można od 18 grudnia oglądać w Domu Kultury Borki w Radomiu. O konkursie Anna Sadal, dyrektor DK Borki

 

Laureaci Grupa  4- 7 lat: I Miejsce Amelia Piasek – Zespół Szkół Podstawowych  Nr 1 (PP Nr 22) i Oliwia Janicka – PP Nr 6

II Miejsce Alicja Kowalczyk – PP Nr 8

Grupa  8 - 12 lat: III Miejsce Izabela  Gołębiowska – PSP w Bardzicach, Julia Krawczyk – PSP w Bardzicach, Karol Kwiatkowski – PSP w Mazowszanach, Gabriela Utkowska – PSP w Dąbrówce Warszawskiej, Zuzanna Rosińska – PSP Nr 3, Wiktoria Jopek – PSP Nr 13, Kamila Chruślak – PSP w Skaryszewie, Hanna Murawska – PSP Nr 24, Aleksander Choroś – PSP Nr 21, Jakub Bocheński PSP w Skaryszewie, Amelia Brodnicka – PSP Nr 13, Mateusz Chełmiński – PSP w Mazowszanach

Kategoria  - zabawka choinkowa - Wyróżnienia: Julia Wasilak – PSP w Mazowszanach, Filip Kucharski - PP Nr 16, Oskar Nowak – PSP 23, Patrycja Rusin – PSP 25, Kacper Jakubiak – PSP 23, Krzyś Stróżyk – PP Nr 4, Wiktoria Trzebińska – PP Nr 4, Daria Dziuba – PSP w Bardzicach, Maja Jarosz – ZSP w Jedlińsku, Maria Malinowska – ZSP w Jedlińsku, Łucja Walczak - ZSP w Jedlińsku, Filip Szeliga – ZSP w Jastrzębi, Klaudia Łyżwińska – PSP 24, Patrycja Piwowarczyk -PP Nr 10, Kacper Frączek - ZSP w Jedlińsku

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4