Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Tomasz Bednarek
Patron dnia: 17 sierpnia - św. Jacek, prezbiter
Radio Plus Radom /KULTURA/Ósmy przegląd Małych Form Teatralnych M-3

Kultura

Ósmy przegląd Małych Form Teatralnych M-3

01 październik 2017 / Tekst

Dom Kultury Borki zaprasza na spektakle w gwiazdorskim wykonaniu.

Ósmy przegląd Małych Form Teatralnych M-3
za: pixabay

Na scenie DK Borki zagrali min. Wojciech Pszoniak, Krzysztof Daukszewicz, Dorota Stalińska, Jacek Kawalec, Grażyna Wolszczak, Piotr Machalica, Katarzyna i Cezary Żak oraz wielu innych znanych i lubianych aktorów. W tegorocznym przeglądzie Małych Form Teatralnych M3 wystąpią: Marek Bukowski, Izabela Noszczyk oraz Emilian Kamiński.

7.10.2017 (Sobota) godz. 18.30 Mistrzowie Seksu to komediowe show w wykonaniu Marka Bukowskiego. Cenione przez mężczyzn, a uwielbiane przez kobiety. Polską wersję spektaklu stworzyli: Jerzy Hutek oraz Robert Górski. Marek Bukowski jest równie wiarygodny jako profesjonalny macho, obiektywny naukowiec czy udręczony kochanek. Kto widział „ Supermenkę „ w wykonaniu Jowity Budnik , rozpozna w nim partnera Moniki – Wiktora. Po wysłuchaniu  jego wykładu będziecie dużo mądrzejsi. Partnerka dowie się czegoś o swoim mężczyźnie, a mężczyzna o swojej ukochanej. Tutaj poważne ostrzeżenie: pierwsze trzy noce po obejrzeniu spektaklu można mieć nieprzespane ! Życzymy wesołej zabawy i niespokojnej nocy.  

14.10.2017 (sobota) Godz. 18.00 Izabela Noszczyk "Listy do Michaliny" Ciepła i wzruszająca, acz niepozbawiona elementów komizmu, opowieść o dojrzałej kobiecie, która wierząc w swój temperament, pewność siebie i umiejętność docierania do serc i umysłów innych ludzi, postanawia pomagać im w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych, mianowicie prowadząc tzw. "coaching rozwodowy". Jednak czy potrafimy kierować cudzym życiem dopóki sami nie rozwiążemy zagadek w własnej przeszłości? Co dręczy Zuzannę? Jaką skrywa bolesną tajemnicę? Czy potrafi pomóc sama sobie?  

15.10.2017 (niedziela) Godz. 18.00 Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego. Emilian Kamiński aktor, reżyser, a przede wszystkim dyrektor Teatru Kamienica zaprasza  Państwa na rozmowę. O czym ? O historii, o teatrze , o wielkich ludziach – Adamie Hanuszkiewiczu, Czesławie Niemenie czy Gustawie Holoubku, którzy odcisnęli piętno na naszej rzeczywistości. Aktor wykona też pieśni znanych bardów m.in. Niemena, Brela, Okudżawy, a także te skomponowane przez Emiliana Kamińskiego we współpracy z Janem Jakubem Należytym. Prawdziwym rarytasem są utworu z repertuaru Teatru Domowego – legendarny „Bluzg” i „Wrona

Karnety w cenie 65zł oraz bilety na pojedyncze spektakle w cenie 35 zł do nabycia w godz. od 9:00 do 20:00 jedynie w Domu Kultury „Borki” - Radom, ul. Sucha 2 (wejście od ulicy Batalionów Chłopskich)

 
Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4