Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 25 czerwca - bł. Dorota z Mątowów, wdowa
Radio Plus Radom /KULTURA/Resursa zaprasza do kina

Kultura

Resursa zaprasza do kina

30 sierpień 2016 / Tekst
Resursa zaprasza do kina
Radio Plus Radom

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy wszystkich miłośników X Muzy do Resursy, gdzie czeka na Nich filmowa uczta- zaprasza Marcin Kępa, kierownik Działu Dziedzictwa Kulturowego Resursy Obywatelskiej. We wrześniu- czekają nas cztery znakomite produkcje, cztery niezapomniane wieczory z Klubem Filmowym. A oprócz tego w ofercie filmowej Ośrodka: Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, Klasyka Filmu Polskiego oraz lokalny projekt pt: Historia Cię szuka, gdzie prezentowane są filmy dokumentalne z historią Radomia i jego wybitnych obywateli na pierwszym planie. Wszystkie filmy wyświetlane w Resursie opatrzone są słowem wstępnym tudzież fachowym komentarzem- dodaje Marcin Kępa. Pierwsze seanse w Klubie Dobrego Filmu odbędą się 7 września o godz. 12.00 i 18.00.
Tego dnia wyświetlimy francuski dramat w reż. Mii Hansen-Love pt.: Co przynosi przyszłość. Nathalie uczy filozofii w szkole średniej w Paryżu. Z pasją wykonuje swoją pracę, a szczególną przyjemność sprawia jej przekazywanie uczniom zamiłowania do myślenia. Jako zamężna kobieta z dwójką dzieci dzieli swój czas między rodzinę, byłych uczniów i zaborczą matkę. Pewnego dnia mąż oświadcza, że zostawia ją dla innej kobiety. Mierząc się z tą narzuconą jej wolnością, Nathalie musi na nowo ułożyć swoje życie.
Źródło: opis dystrybutora
Kalendarz projekcji filmów w KDF nie ulega zmianie. Seanse odbywać się będą w każdą środę o godz. 12.00 i 18.00 w Resursie Obywatelskiej.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4