Na antenie: NOCNE ŚWIATŁA
Paweł Krzemiński
Patron dnia: 23 listopada - św. Klemens I, papież i męczennik
Pochmurno

3°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 87%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 23 Lis 2017

    Pochmurno 8°C 3°C

  • 24 Lis 2017

    Bardzo pochmurno 8°C 2°C

Radio Plus Radom /KULTURA/Warsztaty: komiks i bajkopisarstwo w Amfiteatrze

Kultura

Warsztaty: komiks i bajkopisarstwo w Amfiteatrze

12 wrzesień 2017 / Tekst
za: pixabay

Nabór trwa do 17 września

Tylko do 17 września trwa rekrutacja na bezpłatne warsztaty komiksowe i bajkopisarskie organizowane przez MOK „Amfiteatr". Najlepsze materiały zostaną wydane w drukowanej antologii. Warsztaty rozpoczną się we wrześniu, poprowadzą je doświadczeni i nagradzani specjaliści: Marta Trojanowska (bajkopisarstwo) i Paweł Sambor (komiks). Prace należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.warsztaty komiksowe: pięć skanów prac artystycznych, warsztaty bajkopisarskie: (1-2 strony maszynopisu). W warsztatach mogą uczestniczyć osoby od 16 roku życia. Jedna osoba może uczestniczyć we wszystkich warsztatach. Każdy z warsztatów to sześć dwugodzinnych spotkań odbywających się raz w tygodniu. Liczba miejsc jest ograniczona. Projekt finansowany jest z budżetu obywatelskiego 2017 „Kuźnia talentów – warsztaty literacko - teatralne".

Prowadzący: Bajkopisarstwo – Marta Wiktoria Trojanowska – ukończyła filologię polską na UMCS w Lublinie, podyplomowe studia z bibliotekoznawstwa i informacji naukowej oraz z zakresu edytorstwa i rynku książki. Na co dzień pracownik Działu Promocji MBP w Radomiu. Autorka artykułów krytycznoliterackich dotyczących literatury dla dzieci i młodzieży, czytelnictwa i promocji książki, zamieszczanych w czasopismach: „Guliwer", „Świat Książki Dziecięcej", „Bibliotekarz Radomski", „Biblioterapeuta" i in. Pasjonatka literatury dla dzieci i młodzieży, kolekcjonerka wydań „Alicji w Krainie Czarów". Prowadzi blog o powieści Carrolla. Współpracuje z lokalnymi wydawnictwami w zakresie redakcji i korekty różnorodnych tekstów.  Czyta namiętnie zawsze i wszędzie. Wydała dwie książeczki dla dzieci: 3 dobre uczynki. Twardowski wraca na Ziemię (wyd. WAM, Kraków 2014) oraz Przygoda z Radomiem. Zbiór ciekawostek (wyd. Lucky, Radom 2017). Mama 5-letniej Oli.

Komiks – Paweł Sambor– zawodowy ilustrator, rysownik i grafik. Współzałożyciel magazynu komiksowego „B5". Autor odnoszącego sukcesy w Stanach Zjednoczonych wydanego na ComiConie w San Diego komiksu „Harbor Moon" oraz klipu promującego Wrocław na Euro 2012. Ojciec i mąż.

 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Maria Magdalena"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 11 32
PGE Skra Bełchatów 9 21
Indykpol AZS Olsztyn 10 20
Trefl Gdańsk 9 18
Espadon Szczecin 10 18
GKS Katowice 10 17
Jastrzębski Węgiel 9 17
Asseco Resovia Rzeszów 9 16
ONICO Warszawa 10 16
Cuprum Lubin 10 14
MKS Będzin 10 10
Cerrad Czarni Radom 9 10
Łuczniczka Bydgoszcz 10 10
BBTS Bielsko-Biała 11 5
Dafi Społem Kielce 10 5
Aluron Virtu Warta Zawiercie 9 5

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA