Na antenie: KOŚCIÓŁ WYDARZENIA KOMENTARZE
Weronika Zaguła
Patron dnia: bł. Czesław, prezbiter
Radio Plus Radom /KULTURA/Weekend w Teatrze

Kultura

Weekend w Teatrze

11 kwiecień 2014 / Tekst

Teatr Powszechny w Radomiu zaprasza na weekendowe spektakle.

W najbliższy weekend po raz ostatni w tym sezonie Teatr w Radomiu zaprasza na spotkanie z „Piaf”.( Pam Gems- PIAF, reżyseria Tomasz Dutkiewicz. W roli tytułowej Katarzyna Jamróz)
Zrealizowany na dużej scenie spektakl Tomasza Dutkiewicza jest pomysłowy i bardzo efektowny, a Katarzyna Jamróz jako Piaf potrafi zaczarować publiczność. Bywa i zadziorna, i wulgarna, i czuła, nawet wredna. A kiedy z ciemnej przestrzeni sceny punktowiec wydobywa sylwetkę śpiewającej piosenkarki, trudno nie ulec wrażeniu, że Edith Piaf ożyła...
Perfekcyjnie zaśpiewane piosenki i równie dobre aktorstwo są siłą napędową tego spektaklu. Zawrotne tempo akcji, do tego najpiękniejsze piosenki Piaf ze znakomitymi polskimi tekstami Andrzeja Ozgi, wiele świetnych scen, czasem bardzo zabawnych, czasem wzruszających i pomysłowy finał. Czegóż chcieć więcej?

Spektakle: 11, 12, 13 kwietnia godz. 18.00 (ostatnie spektakle w tym sezonie)
Ceny biletów: 50 zł normalny, 40 zł ulgowy i zbiorowy.
Na scenie kameralnej poznamy parę młodych ludzi, których połączy… miłość? A może to tylko pozory? Neil LaBute, KSZTAŁT RZECZY, reżyseria Zbigniew Rybka
 
Intrygująca sztuka obyczajowa, której bohaterami są współcześni dwudziestolatkowie.W prowincjonalnej galerii spotykają się dziewczyna i chłopak. Różni jak ogień i woda. Ona jest przebojową, nieco zblazowaną studentką Akademii Sztuk Pięknych, która ma ambicję dokonania rewolucji w sztuce. On jest niepozornym prowincjuszem, zahukanym, nieśmiałym chłopakiem, który dorabia jako ochroniarz w muzeum. Co może połączyć ogień z wodą? Niebezpieczna fascynacja... Krótka wymiana zdań wystarczy, by Evelyn uruchomiła w życiu Adama lawinę radykalnych zmian.
Gdzie przebiega granica pomiędzy miłością a manipulacją? Co jest rzeczywistością a co tylko naszym wyobrażeniem o niej? Jaki jest prawdziwy kształt rzeczy? Gdzie kończy się prowokacja, podyktowana chęcią zaistnienia, potrzebą akceptacji, a zaczyna prawda o nas samych? Czy wolność oznacza całkowity brak barier?
Zapraszamy na przewrotną i zaskakującą opowieść o miłości i sztuce. O miłości, która potrafi odmienić życie. I o sztuce, która potrafi odmienić miłość.
Spektakle: 11, 12, 13 kwietnia godz. 19.00. Ceny biletów: 30 zł normalny, 24 zł ulgowy i zbiorowy.

A najmłodszych Widzów Teatr zaprasza na Scenę Fraszka na spektakl…
Hanna Januszewska- TYGRYS PIETREK, reżyseria Krystian Kobyłka.
Pełna przygód opowieść o małym strachliwym tygrysku, który próbuje nauczyć się odwagi. Uroczy, mądry i zabawny spektakl o pragnieniu akceptacji i uznania, o sile marzeń. I o tym, że ograniczenia są w każdym z nas, a cała sztuka polega na ich pokonywaniu… Przedstawienie dla dużych i małych.  

Spektakle: 13 kwietnia godz. 13.00. Ceny biletów: 22 zł normalny, 20 zł ulgowy.

Rezerwacja i sprzedaż biletów
tel: 048 384 53 22, sms: 604 56 64 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.ebilet.pl

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4