Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Robert Bellarmin, biskup i doktor Kościoła              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Świerże Górne
Dziś jest: Piątek, 17 września 2021

RADOM

Kolizja z maczetą i gazem w tle

wtorek, 14 lipca 2015 09:48 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
Magdalena Gliszczyńska
Uczestnicy kolizji sami chcieli wymierzyć sprawiedliwość. Do zdarzenia doszło w Radomiu. Po jakby się mogło wydawać zwyczajnej kolizji jakich, uczestnicy w ramach rozstrzygnięcia użyli gazu i maczety.
Radom szczepienia
Po interwencji obaj zostali zatrzymani przez policjantów z wydziału wywiadowczego. - W piątek wieczorem radomscy wywiadowcy patrolowali ulice miasta, gdy przed godz. 22 na ulicy Kelles Krauza zauważyli jakąś awanturę między dwoma kierowcami. Natychmiast interweniowali i okazało się, że doszło tam do kolizji jakich wiele. Kierowca bmw nie zachował ostrożności i uderzył w pojazd marki fiat – taksówkę, która właśnie przewoziła pasażerkę. Reakcja kierowcy poszkodowanego w tym zajściu była co najmniej zaskakująca, ponieważ wyszedł z auta z maczetą i zniszczył samochód sprawcy kolizji m.in. wybijając szyby. Drugi z mężczyzn nie pozostał obojętny i rozpylił gaz w kierunku napastnika. Na szczęście nikomu nic się nie stało bo szybko na miejscu interweniowali wywiadowcy, którzy byli w pobliżu – informuje Justyna Leszczyńska z radomskiej policji. Odpowiedzialny za to zdarzenie drogowe został ukarany mandatem karnym, natomiast obaj mieszkańcy Radomia w wieku 33 i 52 lat zostali osadzeni w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych i obaj byli trzeźwi.