Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Dominik Collins, męczennik
Dziś jest: Piątek, 30 października 2020

RADOM

Młodzi fryzjerzy przyjadą do Końskich

poniedziałek, 25 listopada 2013 12:04 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Fryzury ślubne lub komunijne czesać będą uczestnicy drugiej edycji Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego, jaki odbędzie się w Końskich. W rywalizacji wezmą udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych m.in.: z Drzewicy, Końskich, Opoczna i Kielc.

- To uczniowie, którzy kształcą się właśnie w zawodzie fryzjer - wyjaśnia Aleksandra Śmietana, kierownik organizacyjny konkursu. - Młodzież bardzo chętnie chce starować w takich konkursach. Bo są one okazją do odkrywania wielu talentów fryzjerskich - dodaje. Konkurs przeprowadzony zostanie w czwartek (28 listopada) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Końskich. W rywalizacji weźmie udział 37 uczniów z 13 szkół. Finałowa gala konkursu z wręczeniem nagród zwycięzcom rozpocznie się o godzinie 13. Patronem medialnym II Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego w Końskich, który w tym roku odbędzie się pod hasłem "Ten jedyny dzień…” jest Radio Plus Radom.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.