Sylwia Pysiak

RADOM

Sukces policjantki z Radomia

poniedziałek, 31 sierpnia 2015 14:41 / Autor: Weronika Chochoł
3 funkcjonariuszy i pracowników Policji, w tym aż 8-osobowa drużyna z garnizonu mazowieckiego, reprezentowała Policję w III Leśnym Biegu Zbiega Służb Mundurowych. Policjantka z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu sierż.szt. Karina Kubara-Grabska zdobyła puchar ufundowany przez Komendanta Głównego Policji.

Do rywalizacji zostały zaproszone służby mundurowe - Policja, Straż Pożarna, Żandarmeria Wojskowa, Inspekcja Transportu Drogowego, Biuro Ochrony Rządu, Służba Więzienna, Straż Graniczna, Służba Celna, Straż Miejska.

Trasa około 11-kilometrowego biegu wiodła przez las, a zawodnicy musieli pokonać liczne przeszkody. Policjantka z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu sierż.szt. Karina Kubara-Grabska okazała się być na mecie pierwszą ze startujących pań. Zawody wygrali przedstawiciele wojska.

Zmaganiom sportowym towarzyszył piknik rodzinny połączony z promowaniem szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Ostrowska Policja przy tej okazji przygotowała wystawę sprzętu policyjnego oraz atrakcje dla najmłodszych. Ten wyjątkowy bieg odbył się trzeci rok z rzędu.

Organizatorami imprezy była Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie oraz Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka.