Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Piotr z Werony, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 04 czerwca 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Radom - Lesiów kolejowa reaktywacja

piątek, 06 listopada 2015 12:31 / Autor:
fot. www.obiektyw.info
Od jutra na tory Radom - Lesiów wracają pociagi Kolei Mazowieckich. Tym samym kończy się autobusowa komunikacja zastępcza na tym odcinku.

Od 1 września pasażerowie udający się z Radomia do Warszawy musieli najpierw jechać autobusem do Lesiowa, a dopiero stąd koleją do stolicy. Jutro odcinek do Lesiowa przemierzą już koleją.

Z drugiej strony utrudnienia rozpoczną się w samej Warszawie. Dziś w nocy rozpocznie się remont podmiejskiej linii średnicowej, który potrwa do 18 listopada. Pociągiem będzie można dojechać do stacji Warszawa Zachodnia. Przez czas remontu na odcinku między Warszawą Zach. a Wsch. będzie dostępny tylko jeden tor w kierunku zachodnim. Natomiast w kierunku wschodnim pociągi będą jeździły przez Warszawę Centralną z pominięciem stacji Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle oraz Warszawa Stadion. Ze względu na to, że wiele pociągów skończy lub rozpocznie kursowanie na stacjach: Warszawa Wsch. i Zach., honorowane będą bilety innych przewoźników kolejowych. Szczegóły na www.mazowieckie.com.pl.

Jolanta Maliszewska z biura prasowego Kolei Mazowieckich:

Zapraszamy do nas: