Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Filip Nereusz, prezbiter
Dziś jest: Czwartek, 26 maja 2022

RADOM

Odwołanie ws. budowy hali

poniedziałek, 08 lutego 2016 11:27 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Konsorcjum firm Alstal Grupa Budowlana i AGB 2 odwołało się od rozstrzygnięcia przetargu na projekt oraz budowę hali widowiskowo-sportowej i stadionu Radomiaka.

25 stycznia komisja przetargowa powierzyła prace radomsko-krakowskiemu konsorcjum firm ROSA-BUD i Maxto Pozostali oferenci mieli 10 dni na odwołanie się od decyzji. Z tego prawa skorzystało konsorcjum ALSTAL Grupa Budowlana oraz AGB 2, które wniosło odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej 3 lutego 2016 r. Krajowa Izba Odwoławcza ma teraz czas na zapoznanie się z odwołaniem i wyznaczenie terminu rozprawy.

Do postępowania odwoławczego włączyło się także konsorcjum firm ROSA-BUD S.A oraz MAXTO, które przystąpiło do niego po stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Przypomnijmy, że Radomskie Centrum Sportu ma się składać z nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej na 5 tysięcy miejsc i stadionu Radomiaka Radom, który  po zakończeniu pierwszego etapu budowy pomieści 3,5 tysiąca widzów. Powstanie również hala treningowa z szatniami oraz pomieszczeniami administracyjnymi.

Więcej o tym tutaj.