Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Piotr z Werony, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 04 czerwca 2020

RADOM

Jaki zawód wybrać? Kuźnia podpowiada

poniedziałek, 09 maj 2016 10:25 / Autor: Weronika Chochoł
fot. praca.wm.pl
Weronika Chochoł
Bezpłatne warsztaty z poradnictwa zawodowego proponuje Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" - Kuźnia Artystyczna. Skorzystać z nich mogą wszyscy, którzy mają problem ze znalezieniem swojej drogi zawodowej.

Warsztaty organizowane są przez Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" – Kuźnia Artystyczna we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy – filia w Radomiu. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są zarówno ludzie młodzi - absolwenci szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy stoją przed wyborem drogi zawodowej, jak i osoby dorosłe, które mają trudności z odnalezieniem się na rynku pracy. Do udziału zachęca Piotr Otoliński – instruktor Miejskiego Ośrodka Kultury "Amfiteatr" w Radomiu:

Spotkania odbywają się cyklicznie, najbliższe już 18 maja. Chęć udziału należy należy zgłosić w Kuźni Artystycznej przy ul. Ignacego Daszyńskiego 5, opcjonalnie kontaktując się drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub telefoniczną (48 679 61 03).

Warsztaty odbywają się już po raz kolejny i jak mówi Piotr Otoliński – instruktor Miejskiego Ośrodka Kultury "Amfiteatr", pomagają zarówno młodym, jak i starszym:

W warsztatach mogą uczestniczyć grupy zorganizowane po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zapraszamy do nas: