Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Dwa wypadki, kolizje, korki

wtorek, 01 listopada 2016 19:05 / Autor:

Dobiega końca ostatni dzień tegorocznej akcji "Znicz". Nie obyło się bez wypadków, choć prawdziwą zmorą kierowców były korki.

 

- Dziś od rana odnotowaliśmy 5 kolizji i 2 wypadki. Jeden miał miejsce przed godz. 18 - potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych w Pionkach. Pieszy trafił do szpitala. Do drugiego wypadku doszło w Rajcu Szlacheckim. Zderzyły się trzy pojazdy: skoda, peugeot i opel. Najprawdopodobniej jeden z pojazdów wykonał źle manewr skrętu w lewo z pozostałymi pojazdami. Do szpitala na badania trafiło 4-letnie dziecko - powiedziała nam Justyna Leszczyńska z radomskiej policji.

Jak poinformowała nas rzecznik mazowieckiej policji Alicja Śledziona poza wyżej wymienionymi nie odnotowano w regionie groźniejszych zdarzeń drogowych.

Zakorkowane były oczywiście okolice cmentarzy. Korkowała się ul. Warszawska w okolicach ronda i zjazdów w kierunku cmentarza na Firleju. Szczególne utrudnienia występowały w okolicach cmentarzy. Problemem było  też zaparkowanie. 

Zdania są jak słychać podzielone. Wiele zależy od godziny podróżowania i od cierpliwości. I tak i tak warto było wybrać autobus. Częstsze kursy i dodatkowe linie autobusowe we Wszystkich Świętych to oferta, która bardzo spodobała się radomianom. Bardzo wiele osób zostawiło samochód w domu i wybrało transport publiczny.

Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu od piątku czuwali policjanci w ramach akcji "Znicz". Szczególnie licznie obecni byli przy nekropoliach. Kierowali ruchem, ale także sprawdzali prędkość i trzeźwość kierowców. Jutro policja szczegółowo podsumuje te działania.

Zapraszamy do nas: