Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: WIELKI PIĄTEK
Dziś jest: 10 kwietnia 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Kołakowski graficznie

wtorek, 18 marca 2014 10:18 / Autor:

Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu po raz czwarty organizuje Konkurs Grafiki Komputerowej. Tym razem temat to: "Moje spotkanie z bajkami Leszka Kołakowskiego".

Konkurs skierowany jest do uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjówz Radomia i powiatu radomskiego. Chętni powinni do 21 marca dostarczyć do Elektronika prace graficzne. Chodzi o wykonanie ilustracji do jednej z bajek Kołakowskiego. Gimnazjaliści mają do wyboru: "Bajkę syryjską o wróblu i łasiczce" i "Bajkę perską o sprzedawcy osła", a uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: "Noe czyli Pokusy solidarności" oraz "Kuszenie świętego Piotra apostoła". Do drugiego etapu przejdzie po 12 uczestników z każdej kategorii wiekowej. Spotkają się 4 kwietnia w finale. Laureaci otrzymają cenne nagrody 23 maja w Resursie Obywatelskiej. O szczegółach konkursu rozmawialiśmy z wicedyrektorką szkoły, Krystyną Dasiewicz:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Patronem medialnym konkursu jest Radio Plus Radom.

Zapraszamy do nas: