Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista
Dziś jest: 21 września 2020

RADOM

Wypadek w Radomiu. Poza tym spokojnie

środa, 01 listopada 2017 18:59 / Autor: Weronika Chochoł
fot. KMP Radom
Weronika Chochoł

Do zderzenia 4 samochodów doszło ok. godz. 19:00 na skrzyżowaniu ulic Grzecznarowskiego i Jana Pawła II w Radomiu. Trzy osoby przewiezione zostały do szpitala.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 19:00. Jak poinformował dyżurny radomskiej Policji w wypadku uczestniczyły 4 samochody. - Póki co nie znamy przyczyn zdarzenia. Poszkodowani trafili do szpitala, najprawdopodobniej na obserwację.

W sumie w środę, 1 listopada w powiecie radomskim doszło do 12 kolizji.

Dobre informacje przekuje Aleksandra Calik z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. - Ruch jest wzmożony, jednak większych korków i utrudnień nie ma. Cieszy fakt, że na terenie garnizonu mazowieckiego nie doszło do żadnego wypadku śmiertelnego.

W tym roku akcja "Znicz" potrwa do 6 listopada - przedłużona zostanie do najbliższego weekendu. W trakcie działań na drogach policjanci sprawdzają m.in.: przestrzeganie ograniczeń prędkości na drogach dojazdowych do miast, stosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci, stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów, stosowanie się do ograniczeń oraz zakazu ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton, z wyłączeniem autobusów, właściwe używanie świateł zewnętrznych pojazdów, stosowanie przez pieszych poruszających się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych.