Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Gemma Galgani, dziewica
Dziś jest: Niedziela, 11 kwietnia 2021

RADOM

Apel władz Radomia

środa, 26 marca 2014 15:18 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Władze Radomia zwróciły się z apelem do instytucji i firm komercyjnych o przystąpienie do programu „Karta Rodzina Plus".

Podstawowym celem Programu jest wsparcie rodzin wielodzietnych i zwiększenie szans rozwojowych i życiowych pochodzących z nich dzieci i młodzieży, jak również kreowanie pozytywnego wizerunku tych rodzin. Wiceprezydent Anna Kwiecień:

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Program adresowany jest do rodzin wielodzietnych z minimum trojgiem dzieci do ukończenia 18 roku życia lub 25 roku życia w przypadku dziecka kontynuującego naukę. Ponadto program obejmować będzie rodziny zamieszkujące na terenie miasta Radomia niezależnie od sytuacji materialnej, w tym również rodziny zastępcze, rodzinne domy dziecka i placówki opiekuńczo - wychowawcze typu rodzinnego. Polega na umożliwieniu osobom nim objętym korzystania z katalogu ulg, zniżek i preferencji.