Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Wincenty a Paulo
Dziś jest: 27 września 2020

RADOM

Szkoła tuż tuż!

wtorek, 14 sierpnia 2018 11:30 / Autor: Monika Nowakowska
foto: MN/Radio Plus Radom
Monika Nowakowska

Koniec wakacji to dla rodziców czas wydatków. Co przezorniejsi już myślą o nadchodzącym roku szkolnym. Z portfeli zniknie po kilkaset złotych.

Na sklepowych półkach moc artykułów szkolnych kuszących nie tylko kolorystyką, ale przede wszystkim cenami. Market przy ul. Toruńskiej w Radomiu wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom uczniów i ich rodziców, przygotował przybory dobrej jakości, znanych i cenionych marek, w atrakcyjnych - przystępnych na każdą kieszeń cenach:

W hipermarkecie trwa akcja promocyjna na wszystkie artykuły szkolne z gwarancją cenową na wyprawkę szkolną do końca sierpnia!

Sklep posiada bardzo bogatą ofertę szkolną. Znajdują się w niej między innymi: zeszyty, kredki, farby, flamastry, kolorowe papiery, gumki, strugaczki czy długopisy. Po za tym 300 wzorów plecaków i tyle samo piórników. Te, w przypadku najmłodszych dzieci opatrzone są bajkowymi postaciami, dla nieco starszych, nadrukami z ulubionych gier, seriali, czy wizerunkami piłkarzy. - Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znajdą dla siebie wymarzone modele - mówi Agnieszka Witczak - Armacińska z marketu przy ul. Toruńskiej w Radomiu:

Gwarancja cen na wyprawkę szkolną obowiązuje do końca sierpnia, co oznacza, że w tym czasie nie ulegną one zmianie.

W zakupie wyprawki szkolnej, rodzicom ma pomóc rządowy program "Dobry start". Wypłata jednorazowego świadczenia w wysokości 300 zł dla każdego uczącego się dziecka, ma pomóc w skompletowaniu odpowiednich przyborów i wypełnieniu nimi plecaków - dodaje Agnieszka Witczak - Armacińska:

Czy dodatek 300 Plus wystarczy na zakupy? Zdania radomian są podzielone:

Markety kuszą promocjami. Ten przy ul. Toruńskiej zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest plecak z niespodzianką w środku. Zasady konkursu są bardzo proste - wyjaśnia Agnieszka Witczak - Armacińska:

By zdobyć plecak należy przesłać swoje ulubione zdjęcie z wakacji a w tytule napisać: super plecak!

Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 sierpnia. Zdjęcia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Najciekawsze zostaną nagrodzone a zwycięzcy zawiadomieni telefonicznie.

Na nagrody przy kompletowaniu wyprawki mogą liczyć też szkoły:

Osoby, które do 26.09 kupią dowalone artykuły szkolne, na dowolną kwotę otrzymają przy kasie paragon i specjalny wydruk (bon rabatowy), na którym należy wpisać nazwę szkoły do której uczęszcza uczeń. Bon rabatowy należy nastepnie wrzucić do urny przy Punkcie Obsługi Klienta.

27 września komisja przeliczy wydruki a szkoła, która otrzyma ich najwięcej dostanie nagrodę główną. Szkoła, która uplasuje się na drugim miejscu otrzyma 30 ryz papieru, a na trzecim, otrzyma 20 ryz.

W zabawie mogą wziąć udział wszystkie placówki szkolne z Radomia i powiatu radomskiego kształcące na poziomie podstawowym i średnim. O wyniku zabawy zwycięskie szkoły poinformowane zostaną po 27.09 (nie później niż do 3.10). Przedstawiciele placówek do 15.10 będą mogli odebrać swoje nagrody w Punkcie Obsługi Klienta przy ulicy Toruńskiej 1.