Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: bł. Piotr Jerzy Frassati
Dziś jest: Poniedziałek, 04 lipca 2022

RADOM

Prezydenci Warszawy i Lublina za Radosławem Witkowskim

poniedziałek, 29 października 2018 13:11 / Autor: Jakub Szczechowski
fot. RadomNews.pl
Jakub Szczechowski

Prezydent elekt Warszawy Rafał Trzaskowski zaapelował dziś do radomian, aby poparli  4 listopada Radosława Witkowskiego. 

- Jest między nami sporo podobieństw: po pierwsze - to samo pokolenie, po drugie - chcemy dbać o to, żeby nasze miasta były otwarte, pozostawały europejskie, w końcu po trzecie - pan prezydent jak i ja prowadziliśmy pozytywną kampanię, ponieważ skupialiśmy się przede wszystkim na tym jak nasze miasta mogą się rozwijać - powiedział Rafał Trzaskowski. - Chciałbym zaapelować o totalną mobilizację, bo ta mobilizacja jest niesłychanie istotna. Idźcie 4 listopada do urn. Jako wykładowca akademicki apeluję też do wszystkich studentów, dlatego że chcemy, aby ta mobilizacja była powszechna. Oddajcie głos na pana prezydenta, który jest gwarantem rozwoju waszego miasta, a ja mogę gwarantować tylko jedno, że na pewno będzie się dobrze współpracować między Warszawą i Radomiem i całym Mazowszem - dodał.

- To poparcie jest dla mnie szczególnie cenne, bo tego poparcia udziela mi człowiek, który pracował na rzecz Unii Europejskiej, na rzecz Polski, a teraz będzie pracował na rzecz Warszawy, polityk niezwykle doświadczony, ale też młody pełen pasji - podziękował Radosław Witkowski.

Poparcia prezydentowi Witkowskiemu udzielił dziś też prezydent Lublina, Krzysztof Żuk. Co prawda nie przyjechał do Radomia, ale wyemitowane zostało nagranie z jego przekazem.