Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Dung-Lac, prezbiter, i Towarzysze
Dziś jest: Wtorek, 24 listopada 2020

RADOM

Moc prezentów...

czwartek, 13 grudnia 2018 09:37 / Autor: Weronika Chochoł
fot. pixabay.com (Bru-nO)
Weronika Chochoł

Niektórzy już kupili podarunki dla bliskich, inni z zakupami czekają na ostatnią chwilę. Sprawdziliśmy czy radomianie kupili już prezenty i ile planują na nie wydać. 

Upominki dla wielu są nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. Jednak w wirze codziennych spraw wiele osób zakupy zostawia na ostatnią chwilę. Chociaż nie wszystkie prezenty już są kupione, to radomianie wiedzą, jaka część ich budżetu przeznaczona zostanie na upominki: 

Zakupy sprawiają przyjemność, jednak czerwona lampka w głowie powinna zaświecić się nam wtedy, gdy rujnują nasz budżet - przypomina psycholog Jolanta Komorowska: 

Warto również zatrzymać się i zastanowić czy tak wiele drogich upominków, uginający się od potraw stół i nowe świąteczne kreacje są najważniejsze w tym czasie. - Nie wolno zatracić istoty Adwentu - przypomina ks. Andrzej Tuszyński - proboszcz parafii św. Wacława w Radomiu:

 

Przypominamy, jak we wszystkim, tak w zakupach świątecznych – rozsądek jest wskazany. Dzięki niemu unikniemy niepotrzebnych stresów i rozczarowań, a przede wszystkim nie zatracimy sensu Adwentu.