Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Nereusz i Achilles              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Pilczyca
Dziś jest: Środa, 12 maja 2021

RADOM

Artyści dzieciom niepełnosprawnym

środa, 21 maj 2014 14:16 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Rafał i Marcin Mroczkowie, Piotr Świerczewski, Tomasz Jachimek i Grzegorz Piechna - to tylko niektóre gwiazdy niedzielnego (25 maja) pikniku rodzinnego, jaki odbędzie się w Opocznie. Impreza na stadionie miejscowej Ceramiki przeprowadzona zostanie pod hasłem "Artyści dzieciom niepełnosprawnym".

- Głównym punktem pikniku będzie mecz artyści - samorządowcy. W programie oprócz zmagań sportowych także liczne gry i zabawy, loteria fantowa oraz sesja zdjęciowa z uczestniczącymi w pikniku gwiazdami - wyjaśnia Jerzy Misiurski z promocji opoczyńskiego urzędu. Piknik wspólnie z Urzędem Miejskim w Opocznie organizuje Fundacja Uśmiech Dziecka to Nasz Cel. I właśnie na rzecz pomagającej niepełnosprawnym dzieciom fundacji przeznaczony zostanie dochód z tej imprezy.
Początek pikniku o godzinie 15. Impreza odbędzie się w  ramach obchodów Roku Rodziny. Patronem medialnym pikniku jest Radio Plus Radom.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.