Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Dung-Lac, prezbiter, i Towarzysze
Dziś jest: Wtorek, 24 listopada 2020

RADOM

Wystrzałowy Bal Seniora w Radomiu

poniedziałek, 25 lutego 2019 18:33 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

480 osób bawiło się na II Balu Seniora odbył się w poniedziałek w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Druga tura imprezy odbędzie się we wtorek.

Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza, a później przez wiele godzin goście bawili się przy polskich i zagranicznych przebojach. Prezydent Radosław Witkowski.

W balu uczestniczyło 480 seniorów:

Organizacją imprezy zajęło się Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka", które zadbało o posiłki, muzykę do tańca, dekorację sali i dodatkowe atrakcje. Ks. Andrzej Tuszyński, prezes radomskiej Arki:

Przypomnijmy, że w ramach polityki senioralnej miasto wspiera działalność klubów seniora, latem organizuje spotkania „Taniec pod Gwiazdami” i prowadzi dom dzienny Senior Plus. Seniorzy w Radomiu mogą też korzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie, specjalnych biletów autobusowych, ulg dla posiadaczy Karty Seniora, a wśród najnowszych propozycji jest utworzenie Centrum Aktywności Seniorów, uruchomienie poradni geriatrycznej oraz poprawa bezpieczeństwa poprzez zakup czujników czadu dla osób, które mają u siebie w domu piece węglowe lub piecyki gazowe. Wiceprezydent miasta Jerzy Zawodnik:

Relacja z balu w programie "W rytmie wydarzeń" we wtorek po godzinie 16.05.