Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: święci Filip i Jakub Młodszy, Apostołowie              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Stanowiska
Dziś jest: Czwartek, 06 maja 2021

RADOM

Sprawca poszukiwany!

sobota, 27 kwietnia 2019 08:55 / Autor: Monika Nowakowska
foto: krakow.naszemiasto.pl
Monika Nowakowska

Puściły mu nerwy, wylał wodę z balkonu i zranił kobietę i jej dziecko. Teraz poniesie konsekwencje! Poszukiwany sprawca i świadkowie zdarzenia, do którego doszło 26 kwietnia pod blokiem przy ul. Sandomierskiej 22 w Radomiu.

Mieszkaniec 1 klatki bloku przy ul. Sandomierskiej 22 w godzinach 6.40-7:00 wylał z balkonu kilkadziesiąt litrów wody, co spowodowało uszkodzenie przedniej szyby zaparkowanego pod lewym pionem balkonowym samochodu i zranienie siedzących wewnątrz kobiety i jej 18 - miesięcznego dziecka. Pęknięta szyba w aucie pokaleczyła pasażerkę i jej dziecko. Kobieta wraz z dzieckiem przebywają w szpitalu.

Woda została zrzucona po tym, jak pasażerka auta trąbiła na transit dostawczy, który stojąc przez 20 minut uniemożliwił jej wyjazd do pracy.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z najbliższym Komisariatem Policji w Radomiu w celu ustalenia przebiegu zdarzenia i zidentyfikowania sprawcy. Oskarżony zostanie prawdopodobnie o celowe zniszczenie mienia oraz nieumyślne spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

W przypadku braku przyznania się do winy, zostanie wszczęte postępowanie prokuratorskie i śledztwo w sprawie ustalenia sprawcy.