Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Marcin I, papież i męczennik
Dziś jest: Wtorek, 13 kwietnia 2021

RADOM

- Oddaj głos w wyborach do PE! - apeluje Forum Młodych PiS

wtorek, 30 kwietnia 2019 12:29 / Autor: Monika Nowakowska
foto: MNowakowska/Radio Plus Radom
Monika Nowakowska

Forum Młodych PiS apeluje do mieszkańców o udział w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na zorganizowaną w tym celu konferencję prasową zaprosili dziś poseł Annę Kwiecień i europosła Zbigniewa Kuźmiuka wskazując ich, jako najlepszą drużynę. W okręgu mazowieckim, listę PiS do PE otwiera wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbywają się w 15. rocznicę obecności Polski w Unii Europejskiej.- Wszyscy jesteśmy Polakami, ale także obywatelami Unii Europejskiej, dlatego mamy moralny obowiązek pójścia 26 maja do urn wyborczych - apeluje pełnomocnik Forum Młodych PiS Kamil Bartuzzi:

- Nadchodzące wybory do PE są bardzo ważne nie tylko dla Europy i dla Polski, ale także dla Mazowsza - mówi europoseł Zbigniew Kuźmiuk. Odnosząc się do hasła PiS w wyborach do PE - "Polska jest sercem Europy" - europoseł zaznaczył, że biorąc pod uwagę położenie geograficzne woj. mazowieckiego można powiedzieć, iż to "Mazowsze jest sercem Europy" - dodaje:

- Głęboko wierzymy w to, że jest to bardzo dobra drużyna, która ma przynieść konkretne owoce Polsce i Europie - mówi kandydatka do PE poseł Anna Kwiecień:

Forum Młodych PiS szuka chętnych do pomocy przy kampanii wyborczej  - zachęca Łukasz Mierzejewski:

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Polacy będą wybierać 52 europosłów. W całej Unii wybory odbędą się w dniach 23-26 maja. Europejczycy wybiorą w sumie 705 europosłów.