Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna, Matka Łaski Bożej              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Dąbrówka
Dziś jest: Piątek, 07 maja 2021

RADOM

Konkurs na nazwę elektrycznych autobusów

środa, 18 września 2019 11:10 / Autor: Weronika Chochoł
fot. facebook.com/Konrad Frysztak
Weronika Chochoł

Jak będą się nazywać elektryczne autobusy, które w połowie przyszłego roku wyjadą na ulice Radomia? Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu ogłasza konkurs na nazwę dla dziesięciu pierwszych pojazdów. 

Celem konkursu jest opracowanie i wyłonienie nazw dla pierwszych w Radomiu dziesięciu autobusów elektrycznych, które użytkowane będą przez MPK. Nazwy będą wykorzystywane do identyfikacji autobusów i umieszczane na pojazdach, a także w materiałach informacyjnych, promocyjnych, popularyzatorskich, reklamowych oraz w publikacjach zlecanych przez urząd Miejski w Radomiu, MZDiK w Radomiu oraz MPK w Radomiu.

Konkurs przeprowadzony będzie w trzech etapach:

  • I etap - przyjmowanie propozycji nazw przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji
  • II etap - zakwalifikowanie przez komisję konkursową, 20 spośród zgłoszonych propozycji nazw, do finałowego,
  • III etapu Konkursu.III etap - głosowanie internetowe na wybór nazw 10-ciu autobusów elektrycznych, które użytkowane będą przez MPK w Radomiu

Propozycje nazw należy nadsyłać do piątku, 20 września do godz. 10.00, na adres e-mail: . W tytule wiadomości należy wpisać słowo "Konkurs". Ogłoszenie finałowych nazw zakwalifikowanych przez komisję konkursową do III etapu konkursu, nastąpi w niedzielę, 22 września podczas festynu zorganizowanego z okazji Dnia Bez Samochodu w Parku im. Jacka Malczewskiego na os. Obozisko.

Głosowanie internetowe w III etapie Konkursu będzie możliwe od 23 września 2019 r. do 6 października 2019 r. na stronie www.mpk.radom.pl.

 Konkurs organizowany jest w związku z obchodzonym w Radomiu Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu. Więcej o obchodach pisaliśmy tutaj