Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny
Dziś jest: 17 lutego 2020

RADOM

Zaśpiewają dla podopiecznych Stowarzyszenia "Razem"

09 października 2019, 17:14 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
foto: Stowarzyszenie "Razem"/FB
Magdalena Gliszczyńska

Koncert Charytatywny z udziałem Zespołu LeonVoci odbędzie się w najbliższy piątek, 11 października w Radomiu. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepłnosprawnych "RAZEM".

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepłnosprawnych "RAZEM" w Radomiu prowadzi żłobek, dwa przedszkola, Dom Samopomocy, czy restaurację "Różany Gościniec". Od 15 lat pomagają osobom niepełnosprawnym z Radomia i okolic. W planach jest także budowa CENTRUM OPIEKUŃCZO – MIESZKALNEGO dla dorosłych osób niepełnosprawnych. W związku z tym już organizowany jest Koncert Charytatywny z udziałem Zespołu LeonVoci - zaprasza Dagmara Janas prezes Stowarzyszenia

Wydarzenie zaplanowano 11 października br. o godz. 18:00 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. Żeromskiego 53. Wystąpi Zespół Tenorów z Ukrainy. Zespół tworzy cztery męskie energiczne głosy. Repertuar oscyluje nie tylko w klimacie operowym, będzie można usłyszeć także największe światowe przeboje musicalowe oraz znane światowe hity. Dochód z Koncertu zostanie przeznaczony na budowę CENTRUM OPIEKUŃCZO – MIESZKALNEGO dla dorosłych osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do nas:
stats counter