Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Tomasz Apostoł
Dziś jest: 03 lipca 2020

RADOM

Nie przestawaj marzyć

wtorek, 03 grudnia 2019 11:07 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: AC Radom
Elżbieta Warchoł

Kolejne spotkanie z Magdą Zawadzką

American Corner w Radomiu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu EMPOWER YOURSELF. Tym razem mówimy po polsku, a temat zajęć to:Nie przestawaj marzyć - zaprasza Karolina Adamczyk American Corner Radom Coordinator. Spotkanie odbędzie się 4 grudnia w American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33. Początek o godz. 16:30. Spotkanie poprowadzi Magda Zawadzka. Wydarzenie odbędzie się w j.polskim. Wstęp wolny.

Zajęcia w j. polskim kierujemy do wszystkich, którzy interesują się rozwojem osobistym, edukacją, psychologią bądź..po prostu szukają inspiracji i chcą spędzić czas w sposób kreatywny i twórczy. Zajęcia w j. angielskim kierujemy do osób, które przede wszystkim chcą szlifować umiejętność mówienia w j. angielskim ( wymagany przynajmniej angielski na poziomie komunikatywnym) oraz interesują się powyższymi zagadnieniami. Zajęcia nie są przeznaczone dla grup zorganizowanych- mówi Karolina Adamczyk American Corner Radom .

Na wszystkie zajęcia wstęp wolny. Wymagana każdorazowa rejestracja na spotkanie w tygodniu poprzedzającym warsztat. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując EMPOWER YOURSELF + konkretna data spotkania, która Państwa interesuje. W treści wiadomości podajemy swoje imię, nazwisko oraz (ponownie) temat i datę spotkania - dodaje Karolina Adamczyk American Corner Radom .

Magdalena Zawadzka jest nauczycielem, trenerką,  coachem i tłumaczem. Na co dzień uczy angielskiego, prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli. Interesują ją najnowsze trendy w nauczaniu,  kreatywność, proces uczenia się z motywacyjnego punktu widzenia, zmiany w języku oraz uczenie języka przez sztukę, literaturę i kulturę.

Zapraszamy do nas: