Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Jan Chrzciciel de la Salle, prezbiter
Dziś jest: 07 kwietnia 2020

Samorząd

Przetarg rozstrzygnięty (za zgodą radnych)

czwartek, 12 grudnia 2019 14:10 / Autor: Weronika Chochoł
fot. facebook.com (Radosław Witkowski)
Weronika Chochoł

Przetarg na dokończenie Radomskiego Centrum Sportu rozstrzygnięty. Oferta firmy Betonox Construction z Sopotu została oficjalnie wybrana.

Firma Betonox Construction przedstawiła ofertę o 15 milionów droższą. Dlatego potrzebna była zgoda radnych na przesuniecie pieniędzy. W środę, 11 grudnia podczas burzliwej sesji Rady Miejskiej, radni rzutem na taśmę zgodzili się na zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej miasta (pisaliśmy o tym tutaj).

- Po zbadaniu oferty firmy Betonox Construction z Sopotu i stwierdzeniu, że wykonawca ten nie podlega wykluczeniu oraz spełnił wszystkie warunki udziału w postępowaniu, jego oferta na kwotę 82 250 100 złotych została wybrana jako najkorzystniejsza - mówi Grzegorz Janduła - prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

Wynik przetargu uprawomocni się po 10 dniach. Następnie, po przedstawieniu przez firmę Betonox gwarancji bankowych, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie mógł podpisać umowę na dokończenie budowy Radomskiego Centrum Sportu.

Umowa podpisana będzie prawdopodobnie w połowie stycznia. Od momentu podpisania umowy wykonawca będzie miał rok na zakończenie budowy.

Zapraszamy do nas: