Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Dionizy, biskup i męczennik
Dziś jest: 08 kwietnia 2020

RADOM

III Bal Seniora w Radomiu

środa, 19 lutego 2020 17:06 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu odbywa się III Bal Seniora. W środę i czwartek na parkiecie będzie się bawiło ponad 900 seniorów.

Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza, by później przez wiele godzin goście bawili się przy polskich i zagranicznych przebojach. W pierwszej turze balu uczestniczyło ponad 450 seniorów:

Gospodarzem balu był prezydent Radomia Radosław Witkowski:

Bal Seniora zorganizowany został przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka" na zlecenie władz miasta. "Arka" wygrała ogłoszony przez miasto konkurs na zorganizowanie imprezy dla ponad 900 seniorów. Ks. Andrzej Tuszyński, prezes radomskiej Arki:

Wodzirejem balu jest Rafał Graczyk z radomskiej Arki:

Przypomnijmy, że w ramach polityki senioralnej miasto wspiera działalność klubów seniora, latem organizuje spotkania „Taniec pod Gwiazdami” i prowadzi dom dzienny Senior Plus. Seniorzy w Radomiu mogą też korzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie, specjalnych biletów autobusowych, ulg dla posiadaczy Karty Seniora, a wśród najnowszych propozycji jest utworzenie Centrum Aktywności Seniorów, uruchomienie poradni geriatrycznej oraz poprawa bezpieczeństwa poprzez zakup czujników czadu dla osób, które mają u siebie w domu piece węglowe lub piecyki gazowe.

Zapraszamy do nas: