Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Dionizy, biskup i męczennik
Dziś jest: 08 kwietnia 2020

RADOM

O ekologii w Amfiteatrze

piątek, 21 lutego 2020 08:46 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: pixabay/Schlaup
Elżbieta Warchoł

Rusza nowy cykl spotkań ekologicznych pt: „Halo, Ziemia!”. Pierwsze spotkanie już 21 lutego pt: "Klimat a niedźwiedzie polarne".

MOK Amfiteatr zaprasza w piątek, 21 lutego na spotkanie w Kawiarni Artystycznej przy ulicy Parkowej 1 pod tytułem. „Halo, Ziemia!”. Tytuł spotkania brzmi "Klimat a niedźwiedzie polarne". Początek o godz. 17. To nowy cykl spotkań związanych z ekologią. Posłuchamy i porozmawiamy o tym, jakie zagrożenia i zmiany wpływają na kondycję Ziemi, a także jak możemy ją chronić – i poprzez zmianę codziennych nawyków – zadbać o polepszenie jej stanu - wyjaśnia Anna Dudziak z MOK Amfiteatr.

Pierwsze spotkanie – z racji, że 27 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego - będzie poświęcone niedźwiedziom i zmianom klimatycznym, które wpływają na zmniejszenie ich liczebności. Spotkamy się nie tylko po to, by posłuchać o tym, jak działalność ludzi zmienia świat tych niedźwiedzi, ale weźmiemy udział w rodzinnym warsztacie wokół tego tematu. Zapraszamy dzieci i dorosłych, którym bliski jest temat ekologii! - zachęca MOK Amfiteatr. Wstęp wolny.

Zapraszamy do nas: