Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

Wydarzenia

#ZostańwDomu z Radiem Plus Radom

czwartek, 19 marca 2020 15:42 / Autor: Michał Kaczor
fot. ks. Jacek Wieczorek
Michał Kaczor

Radio Plus Radom od tygodnia prowadzi własną kampanię społeczną promującą pozostawanie domu w czasie epidemii koronawirusa. Razem z nami wspierają ją również znani ludzie świata kultury, nauki, sztuki, sportu, księża oraz mieszkańcy Radomia.

Codziennie na antenie Radia Plus Radom emitujemy spoty, w których znani radomianie oraz mieszkańcy zachęcają do pozostania w domu w czasie epidemii. Kampanię wsparli m.in. Szymon Wydra, Robert Prygiel, Natalia Wosztyl, Dariusz Krajewski, Izabela Brejtkop, ks. Michał Podsiadły, Agnieszka Brzeska-Pająk, Wojciech Ługowski oraz ks. Mariusz Wilk.

Pamiętajmy o zachowaniu zasad higieny osobistej, unikajmy skupisk ludzkich, ograniczmy przemieszczanie się i kontakt z innymi.

- Nie buntujmy się i nie złośćmy się na to, co się teraz dzieje. Może to jest okazja, żeby pobyć z samym sobą, odkryć swój dom nie jako miejsce, w którym musimy spędzić czas, ale w którym chcemy spędzić czas, bo żyjemy pośród wyjątkowych ludzi - mówi ks. Mariusz Wilk.

W razie podejrzenia zakażenia koronawirusem dzwoń na numer 690 122 050.

W Radiu Plus Radom codziennie prezentujemy najnowsze informacje związane z koronawirusem, porady i zalecenia ekspertów, a także duchowo wspieramy transmisją mszy świętej, nabożeństw wielkopostnych czy "Duchowym Poradnikiem Koronawirusowym". Nasi dziennikarze pracują w redakcji i zdalnie ze swoich rodzin odkrywając na nowo misyjną funkcję radia.