Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

Wydarzenia

Samochody dla medyków

czwartek, 26 marca 2020 01:47 / Autor: Jakub Szczechowski
fot. Suzuki/Ł.Bińkowski
Jakub Szczechowski

Radomscy przedsiębiorcy solidaryzują się ze służbą zdrowia. Pracownicy szpitali otrzymali na czas walki z koronawirusem do swojej dyspozycji samochody osobowe. Salon Suzuki Bińkowski zorganizował akcję „Testówki w służbie zdrowia”.

 - To była nasza spontaniczna akcja. Jedne firmy szyją maseczki, inne przekazują posiłki, a my stwierdziliśmy, że wspólnie zadbamy o zdrowie użytkujących samochody i przekazaliśmy służbie zdrowia auta testowe oraz serwisowe, które są w naszym posiadaniu - mówi właściciel salonu Łukasz Bińkowski. 

Adresatami akcji byli pracownicy radomskich szpitali - lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, pracownicy analiz itd. Chodzi o to, by te osoby nie musiały poruszać się transportem publicznym i tym samym zwiększyć ich bezpieczeństwo. 

- Akcja została przyjęta bardzo gorąco. Użyczyliśmy do 10 samochodów. Zachęcamy innych dealerów z naszego miasta, aby włączyli się do akcji, bo potrzeby są znacznie większe. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Nie wiedzieliśmy, że aż tak potrzebne są te auta - dodaje Łukasz Bińkowski.

Pojazdy zostały przekazane po wcześniejszym ozonowaniu wnętrza i dezynfekcji klimatyzacji. Umowy użyczenia zostały podpisane do 14 kwietnia z opcją przedłużenia.

 Dodajmy, że salon Suzuki Bińkowski  w związku z epidemią wprowadził wszystkie procedury ochronne dla swojej kadry oraz klientów. Podstawą stała się dezynfekcja ogólnodostępnych miejsc w salonie, udostępnianie środków antybakteryjnych czy też bieżące ozonowanie samochodów do jazd testowych. Salon proponuje, aby klienci, którzy pozostają w domach, działania takie jak: rozliczenie szkody, serwis czy dezynfekcję klimatyzacji zamawiali telefonicznie lub mailowo w ramach wprowadzonej usługi „od drzwi do drzwi”, dzięki której klient nie musi wychodzić z domu, aby skorzystać z najpotrzebniejszych usług.

Zapraszamy do nas: