Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: 13 lipca 2020

RADOM

Bezpłatna dostawa zakupów dla osób objętych kwarantanną

czwartek, 26 marca 2020 13:26 / Autor: Weronika Chochoł
fot. pixabay.com (justynafaliszek)
Weronika Chochoł

Osoby, które przebywają na kwarantannie mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy zakupów z hipermarketu E.Leclerc. Wystarczy zrobić zakupy online, a pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej dostarczą je pod wskazany adres. 

Wypracowana została procedura, dzięki której można zrobić zakupy przez internet, a kupione produkty będą dostarczone przez radomski MOPS. Chodzi o to, aby osoby przebywające na kwarantannie nie miały problemów związanych z brakami w gospodarstwie domowym, a jednocześnie by pomoc była niesiona w warunkach bezpiecznych i komfortowych - zwłaszcza dla tych, którzy pomagają. - Na stronie internetowej można zaznaczyć wybrane przez siebie produkty i zapłacić za nie online. Dzięki temu unikamy niepotrzebnych kontaktów z pieniędzmi, a także nieprzyjemnych sytuacji związanych chociażby z ceną kupionych produktów - wyjaśnia wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik: 

Na czym to dokładnie polega? Trzeba zalogować się na platformie zakupowej hipermarketu E.Leclerc lub zarejestrować się, jeśli ktoś jeszcze nie robił w ten sposób zakupów w hipermarkecie. Następnie zaznacza się wybrane przez siebie produkty. Trzeba również wybrać opcję dostawy - osoby objęte kwarantanną zaznaczają opcję "kwarantanna". Dzięki temu dostawa zakupów będzie bezpłatna. Następnie przelewem opłaca się rachunek i czeka na dostawę. 

- Warunkiem skorzystania z bezpłatnej dostawy jest potwierdzone przez sanepid przebywanie na kwarantannie - wyjaśnia Thomas Renard - prezes hipermarketu E.Leclerc w Radomiu: 

W momencie, kiedy zamówienie zostanie złożone przez osobę, która deklaruje, że jest objęta kwarantanną, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej sprawdzą, czy informacja ta jest zgodna z prawdą. Jeśli informacja się potwierdzi, zakupy zostaną przygotowane. Osoby, które nie są objęte kwarantanną, mogą skorzystać z zakupów online z dostawą do domu, jednak w tym przypadku dostawa jest płatna. 

Zamówić można artykuły spożywcze, chemiczne, dla zwierząt i przemysłowe, a także tekstylia czy artykuły niemowlęce. Czas oczekiwania na dostawę to 48 godzin. Link do platformy zakupowej, gdzie można dokonać transakcji, a także znaleźć listę dostępnych artykułów oraz szczegóły znaleźć można tutaj

Zapraszamy do nas: