Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Joanna d'Arc, dziewica
Dziś jest: 30 maj 2020

RADOM

American Corner. Spotkanie online

środa, 08 kwietnia 2020 08:09 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: pixabay/janeb13
Elżbieta Warchoł

Dobra wiadomość dla tych, którym nie udało się uczestniczyć w ostatnim spotkaniu z cyklu EMPOWER YOURSELF. Ze względu na duże zainteresowanie, organizujemy dodatkowe spotkanie. Ten sam temat, ponownie webinar w j.angielskim- mówi Karolina Adamczyk z American Corner w Radomiu. W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną koronawirusem SARS-COV-2 spotykamy się oczywiście online - podkreśla Karolina Adamczyk z AC w Radomiu. Warsztat odbędzie się na platformie ZOOM.

 EMPOWER YOURSELF - online. Temat: Coaching - spotkanie dodatkowe. Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia (środa), godz: 16:30 - 18:00. Spotkanie w j.angielskim. Wstęp wolny. Prowadzenie: Magda Zawadzka - certyfikowany coach, lektorka i tłumaczka j. angielskiego. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 Jak dołączyć do spotkania?

 Krok nr 1 - Należy wysłać e-mailowe zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując: webinar coaching, a w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz tel.kontaktowy. Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Zgłoszenia trzeba wysyłać w osobnym e-mailu. Zgłoszenia przyjmujemy do nadchodzącej środy do godziny 12:00.

 

Krok nr 2 -Z uwagi na to, że zgodnie z tradycją staramy się aby wszystkie warsztaty aktywizowały publiczność, przyjmujemy ograniczoną ilość osób. Zależy nam żeby każdy z Państwa mógł swobodnie zadawać pytania i rozmawiać z prowadzącą. Tym razem limit przyjęć to 15. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Tym z Państwa, którzy wyślą do nas info. jako pierwsi , w odpowiedzi odeślemy dalsze instrukcje, a następnie link do wirtualnego pokoju.

 

Krok nr 3 - instalacja darmowego programu ZOOM  (* to krok przede wszystkim dla tych z Państwa, którzy zostaną przyjęci na listę, ale już teraz zachęcamy wszystkich do zainteresowania się platformą ZOOM,  gdzie w najbliższych tygodniach odbywać się będzie większość programów organizowanych przez American Corner Radom)

 

Więcej o programie dowiecie się ze strony: https://zoom.us/    (wersja angielska)

 

bądź ze strony https://zoom-video.pl/   (wersja polska)

 

Z obu stron można pobrać program. Darmowa wersja w zupełności wystarczy. Program ZOOM dobrze się sprawdza zarówno na oprogramowaniu macOS, jak i na Androidzie.

 

Przygotować się do łączenia i pobrania programu możecie Państwo korzystając z filmów instruktażowych dostępnych na YouTube. Oto linki:

 

a - https://www.youtube.com/watch?v=Pmwr-mBy8CE

b - https://www.youtube.com/watch?v=sqQWppyLWuE

 

Karolina Adamczyk American Corner Radom Coordinator

Zapraszamy do nas: