Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Joanna d'Arc, dziewica
Dziś jest: 30 maj 2020

RADOM

E. Leclerc ułatwia zakupy przez internet

środa, 08 kwietnia 2020 16:46 / Autor: Michał Kaczor
fot. E. Leclerc Radom/FB
Michał Kaczor

Radomski E. Leclerc zatrudnia nowych pracowników, którzy będą kompletować zamówienia złożone przez internet. Hipermarket pracuje też nad zwiększeniem przepustowości witryny on-line.

Możliwość zakupów on-line w E. Leclercu nie jest niczym nowym, ale pandemia koronawirusa sprawiła, że dużo więcej osób chce skorzystać z tej opcji. W związku z tym sklep stale udoskonala system.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i nieustannie pracujemy nad usprawnieniem działania naszego sklepu internetowego www.zakupy-eleclerc.pl. Nasi programiści cały czas poszukują nowych rozwiązań, które poprawią przepustowość naszego sklepu online. Dzięki temu już w poniedziałek pojawią się dodatkowo terminy dla nowych zamówień składanych przez internet - mówi Thomas Renard-Chardin, prezes hipermarketu E. Leclerc Radom

Radomski E. Leclerc zatrudnia nowych pracowników do obsługi zakupów przez internet.

– Wszystko po to, żeby skrócić czas oczekiwania na realizację przesyłek, a nasi klienci otrzymali swoje zakupy przed zbliżającymi się świętami - dodaje Thomas Renard-Chardin.

Dostawy są realizowane we współpracy z korporacją Soowa Taxi.

Przed świętami E. Leclerc zwiększył ofertę produktów, żeby każdy mógł kupić co potrzebuje.

Sklep wyszedł też z pomocą osobom objętych kwarantanną.

– Na prośbę urzędu miejskiego i we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej umożliwiamy wszystkim osobom objętym kwarantanną zrobienie zakupów przez internet „bez kolejki”. Wystarczy wejść na www.zakupy-eleclerc.pl złożyć zamówienie klikając opcję "kwarantanna", aby w ciągu 48 godzin otrzymać wybrane produkty wprost do domu - wyjaśnia Thomas Renard-Chardin.

Poniżej filmiki instruktażowe, jak kupować przez internet w E.Leclerc Radom.

Zapraszamy do nas: