Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Gerard, biskup i męczennik
Dziś jest: 24 września 2020

RADOM

Piękno dla radomskich bohaterek

wtorek, 21 kwietnia 2020 13:07 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
fot. PięknoDlaBohaterek/FB
Magdalena Gliszczyńska

Bony na zabiegi pielęgnacyjne dla pielęgniarek, lekarek i salowych przygotowały salony kosmetyczne, fryzjerskie, kluby fitness, czy siłownie z Radomia. W sumie do ogólnopolskiej kampanii „Piękno dla Bohaterek” przyłączyło się 60 firm i salonów.

Akcja ma na celu tym skromnym gestem podziękować wszystkim pielęgniarkom, lekarkom, salowym w szpitalach za ich pracę i walkę z Covid-19. Po ustaniu pandemii będą mogły skorzystać z zabiegów. To bony na zabiegi fryzjerskie, kosmetyczne, ale także na kursy tańca, czy sesję zdjęciową – mówi Karolina Bienias, koordynatorka akcji w Radomiu.

Salony chęć przyłączenia się do akcji zgłaszały do dziś, 21 kwietnia. W tym tygodniu bony (w sumie około 400) przekazane zostaną paniom służby medycznej szpitala przy ulicy Tochtermana w Radomiu.

Jak poinformowała Karolina Bienias w akcję wspiera także Bartek Marczuk, założyciel grupy Widzialna Ręka Radom i to właśnie Bartek będzie odpowiedzialny za dostarczenie bonów bezpośrednio do pracujących Pań pielęgniarek, salowych, ratowników medycznych i lekarek. Przekazanie bonów odbędzie się w tym tygodniu.