Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 1 czerwca - św. Justyn, męczennik
Dziś jest: 01 czerwca 2020

RADOM

WORD Radom: Od dzisiaj zapisy na egzaminy praktyczne na prawko

środa, 20 maj 2020 13:42 / Autor: Weronika Chochoł
fot. WORD Radom (zdjęcie poglądowe)
Weronika Chochoł

Od środy, 20 maja wznowione są zapisy na egzaminy praktyczne na kategorię B. Zapisywać się można przez internet, a egzaminy odbywały się będą przy zachowanym reżimie sanitarnym. 

Egzaminy prowadzone są przez internet, nie tak jak do tej pory - w siedzibie WORD. Zapis będzie możliwy poprzez portal Info-Car lub skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: 48 389 81 19. Pierwszy egzamin odbędzie się prawdopodobnie we wtorek, 26 maja. 

- Na pewno będzie to na początku ograniczona liczba egzaminów, żebyśmy mogli nauczyć się egzaminowania w nowych okolicznościach - tłumaczy dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu - Marcin Ciężkowski i przybliża zasady sanitarne, które będą obowiązywały podczas egzaminów: 

Przypomnijmy, od 12 maja można zapisywać się na egzaminy teoretyczne dla wszystkich kategorii. Natomiast od 18 odbywają się egzaminy praktyczne na kategorie: C, C+E, D oraz B+E.

Z początkiem czerwca Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu planuje wznowienie działalności w placówkach w Grójcu i Zwoleniu, natomiast placówka z Kozienicach jest nieczynna do odwołania. 

Zapraszamy do nas: