Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Licheńska
Dziś jest: 02 lipca 2020

RADOM

Zrób jedno badanie - drugie otrzymasz gratis! Tylko jutro

wtorek, 26 maj 2020 13:13 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Weronika Chochoł

Osoby, które w środę, 27 maja wykonają choć jedno prywatne badanie w laboratorium Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego, otrzymają drugie badanie gratis. To w ramach Dnia Diagnosty Laboratoryjnego. 

Dzień Diagnosty Laboratoryjnego jest obchodzony co roku od 2001 roku, czyli od momentu utworzenia tego zawodu w 2001 roku. - O tym, jak ważna jest praca diagnosty laboratoryjnego w procesie leczenia i profilaktyki medycznej świadczy fakt, że ok. 70% decyzji lekarskich opartych jest na wynikach badań wykonywanych właśnie przez diagnostów laboratoryjnych. To dzięki ich pracy można wychwycić chorobę, określić jej stadium, dostosować terapię i po jakimś czasie ocenić jej efekty - podkreśla Karolina Gajewska, rzecznik Mazowieckiego szpitala Specjalistycznego w Radomiu.

W związku z obchodzonym świętem Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej z kierownikiem dr n. med. Brygidą Beck i całym zespołem zaprasza do udziału w badaniach. Osoby, które w środę, 27 maja wykonają choć jedno prywatne badanie w  laboratorium, otrzymają drugie badanie gratis. Diagności bezpłatnie sprawdzą stężenia: witaminy D u kobiet oraz PSA u mężczyzn.

Badania będzie można wykonać od godz. 8.00 z Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego na radomskim Józefowie. Laboratorium przewidziało dwieście bezpłatnych badań - sto dla kobiet i sto dla mężczyzn. Będą one wykonywane do wyczerpania limitów.

Zapraszamy do nas: