Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maria od Krzyża Helena MacKillop, zakonnica
Dziś jest: 08 sierpnia 2020

RADOM

Czasowe zmiany na odcinku ulicy Planty

piątek, 03 lipca 2020 13:39 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: MZDiK
Elżbieta Warchoł

6 lipca 2020 roku (poniedziałek) zostanie zamknięty odcinek między ulicami Kościuszki a Broni.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z naprawą nawierzchni jezdni ulicy Planty, w dniu 6 lipca 2020 roku (poniedziałek) zostanie zamknięty odcinek między ulicami Kościuszki a Broni. Na odcinku między ulicami Broni a Traugutta będzie wówczas ruch dwukierunkowy.

W trakcie trwania robót nie będzie można jeździć jednokierunkowym fragmentem ulicy Planty od Kościuszki do Broni (po południowej stronie parku). Dojazd do ulicy Broni i okolicznych budynków będzie możliwy tylko od strony ulicy Traugutta. Ze względu na to, że wciąż jest zamknięty odcinek ulicy Planty od Traugutta do Jaracza (po północnej stronie parku - z powodu utworzenia izolatorium w hotelu Iskra), zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na fragmencie ulicy Planty od Broni do Traugutta (po południowej stronie parku). Dla wszystkich pojazdów ten fragment będzie wówczas drogą dwukierunkową. Z tego powodu będzie tam okresowo obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju. Nie będzie on dotyczył jedynie taksówek - postój wyznaczony na ulicy Planty będzie funkcjonował bez zmian.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Źródło: MZDiK

Zapraszamy do nas: