Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Kim Tae-gŏn, Paweł Chŏng Ha-sang i Towarzysze
Dziś jest: 20 września 2020

RADOM

Zabierz głos w sprawie przyszłości ul. 25 Czerwca

niedziela, 09 sierpnia 2020 10:51 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące przyszłego charakteru ul. 25 Czerwca.

Do 21 sierpnia radomianie mogą wypełnić specjalny formularz i przesłać go elektronicznie lub złożyć w formie papierowej. W sobotę, 8 sierpnia uruchomiony został mobilny punkt konsultacyjny. Jakie propozycje dotyczące przyszłego charakteru ul. 25 Czerwca mają radomianie, którzy wzięli już udział w konsultacjach społecznych?:

Mobilny punkt konsultacyjny będzie uruchomiony ponownie dla mieszkańców we wtorek, 18 sierpnia w godz. 16:00-18:00 w parku im. T. Kościuszki (w pobliżu ul. 25 Czerwca).

W konsultacjach mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Radomia. Opinie i wnioski można składać elektronicznie na pobranym ze strony www.konsultacje.radom.pl formularzu. Można go potem przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W formie papierowej w konsultacjach można wziąć udział przez wypełnienie formularza dostępnego w korytarzu przy wejściu do Urzędu Miejskiego ul. Kilińskiego 30 i złożenie go w urnie.