Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: święci Jan Fisher, biskup, i Tomasz More, męczennicy              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Kierz Niedźwiedzi, Majdów
Dziś jest: Wtorek, 22 czerwca 2021

RADOM

Napisz list do Mikołaja!

wtorek, 17 listopada 2020 11:41 / Autor: Monika Nowakowska
foto: pixabay/mohamed hassan
Monika Nowakowska

Do świąt Bożego Narodzenia jeszcze ponad miesiąc, ale dzieci już z utęsknieniem czekają na prezenty. W sklepach wielkopowierzchniowych czuć świąteczną atmosferę. Najmłodsi, którzy chcieliby dostać prezent wcześniej, już dziś powinni zacząć pisać list do Św. Mikołaja.

W tej zabawie każde dziecko wygrywa - zapewnia hipermarket E.Leclerc przy ul. Toruńskiej w Radomiu. Już teraz każde dziecko może napisać list do Mikołaja z prośbą o wymarzoną zabawkę.

Technika pisania listu jest dowolna. Może być on np.: namalowany, napisany, wyklejony; w formie gazetki, książeczki, układanki, wyklejanki, zdjęcia, pocztówki, karteczki, mozaiki czy grafiki. Ważne, by był on samodzielnie wykonany.

Gotowy list wystarczy wrzucić do skrzynki Świętego Mikołaja - w pasażu przy wejściu głównym do sklepu E.Leclerc lub wysłać drogą elektroniczną na adres: koniecznie z numerem karty Bonus E.Leclerc.

Kartę Bonus można założyć przy kasie, w Punkcie Obsługi Klienta (za darmo) lub w aplikacji Bonus E.Leclerc.

Wszystkie dzieci zostaną nagrodzone rabatem - 20% lub 30% a nawet 50% - na dowolną zabawkę z konkretnej marki dostępną w sklepie (np. na jeden zestaw klocków duplo z całej marki Lego) będą mogły liczyć.

- 6 listów, a tym samym 6 dzieci nagrodzone zostanie - 50% rabatem na zakup ulubionej zabawki

- 10 listów a tym samym 10 dzieci nagrodzone zostanie - 30% rabatem na zakup ulubionej zabawki

- wszystkie pozostałe, które napiszą list nagrodzone zostaną - 20 % rabatem na zakup ulubionej zabawki

O wytypowaniu listów do 30 % i 50 % rabatu zdecydują komisyjnie pracownicy sklepu. Kryterium wyboru będzie uwzględniać: pomysłowość, kreatywność, precyzyjność, estetykę wykonania listów.

Listy przyjmowane będą 4 grudnia. Przyznane rabaty na zabawki będzie można zrealizować w sklepie od 6 do 31 grudnia.

Lista laureatów z 50% rabatem zostanie opublikowana po 6 grudnia na FB hipermarketu.