Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor Kościoła
Dziś jest: Czwartek, 28 stycznia 2021

RADOM

Zwierzaki też lubią dostawać prezenty

niedziela, 29 listopada 2020 10:31 / Autor: Monika Nowakowska
foto: fb/schronisko
Monika Nowakowska

Radomskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt organizuje zbiórkę prezentów dla swoich podopiecznych. Wolontariusze zachęcają wszystkich do udziału w akcji.

To już kolejna zbiórka organizowana przez schronisko. W tym roku zbierana będzie sucha i mokra karma oraz ciepłe koce, które o tej porze roku bardzo się przydadzą.

W trakcie pierwszej edycji zbiórki wolonatariusze zbierali puszki z karmą - każdy zwierzak dostał coś dobrego na Mikołaja. W drugiej edycji były to koce - wszystkie budy zostały wyścielane. W trzeciej edycji każdy podopieczny otrzymał nową miskę.

- Jeżeli ktoś chciałby zostać Świętym Mikołajem zapraszamy do pomocy - mówią wolontariusze. Prezenty można dostarczać osobiście, a w przypadku zakupów przez internet należy przesłać na adres schroniska: Radomskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, ul. Witosa 96, 26-617 Radom. W przypadku osób, które nie mają własnego transportu istnieje możliwość dostarczenia darów przez wolontariuszy.

Mikołajkową zbiórkę dla zwierząt można też wesprzeć przez internet wpłacając pieniądze, za które zostaną kupione prezenty. Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/nemdj3