Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna, Matka Łaski Bożej              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Dąbrówka
Dziś jest: Piątek, 07 maja 2021

RADOM

Będą utrudnienia na wiadukcie na ulicy Warszawskiej

niedziela, 13 grudnia 2020 17:22 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

Czasowe zamknięcia pasów ruchu czy zakazy skrętów w lewo. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu przeprowadzi prace konserwacyjne, które mogą powodować utrudnienia w ruchu na wiadukcie przy ul. Warszawskiej. 

Prace na wiadukcie na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej, Szarych Szeregów i 11 Listopada prowadzone będą od poniedziałku do środy (14-16 grudnia).

- Prace przy dylatacjach wiaduktu będą wymagały czasowego zamykania pojedynczych pasów ruchu obu jezdni ulicy Warszawskiej (sąsiednie pasy w każdym kierunku zawsze będą przejezdne). Podczas robót przy pasie rozdzielczym pomiędzy obiema jezdniami możliwe jest wprowadzanie przez wykonawcę tymczasowych zakazów skrętu w lewo na łącznice zjazdowe od ulicy Warszawskiej do ulic Szarych Szeregów i 11 Listopada (zjazdy w prawo będą funkcjonowały bez zmian) - mówi Dawid Puton - rzecznik radomskiego MZDiK.

Drogowcy apelują do uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac, stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.