Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
CZŁOWIEK Z BLISKA
Małgorzata Świtała
Patron dnia: św. Kazimierz Królewicz
Dziś jest: Czwartek, 04 marca 2021

RADOM

Konsultacje w sprawie organizacji ruchu na os. Gołębiów I i II

sobota, 20 lutego 2021 08:17 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: UM Radom
Elżbieta Warchoł

Trwają konsultacje społeczne dotyczące zmian organizacji ruchu na osiedlach Gołębiów I i II. Dziś odbędzie się spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców!

Spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców dotyczące proponowanych zmian w orgaizacji ruchu na osiedlach Gołębiów I i II odbędzie się w sobotę, 20 lutego w godz. 11.00 - 13.00, przy ul. Zbrowskiego 95 (przy sklepie Biedronka).

Proponowane rozwiązania to: budowa nowego połączenia z ulicą Żółkiewskiego w rejonie ulicy Chodowicza umożliwiającego skręty w prawo, przedłużenie ulicy Rapackiego od Chodowicza do Zbrowskiego, przedłużenie ulicy Orląt Lwowskich do osiedla Symfonia w pobliżu kościoła oraz budowa połączenia ulicy Andersa z Gołębiowską w pobliżu trasy N-S.

Konsultacje społeczne w sprawie zaproponowanych rozwiązań potrwają do 25 lutego. Uwagi i opinie można zgłaszać w formie elektronicznej przez nadesłanie wypełnionej ankiety na adres: . Można też wypełnić ankietę w formie papierowej i wrzucić do urny przy wejściu do Urzędu Miejskiego przy ul. Kilińskiego 30.