Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Stanisław, biskup i męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Skotniki
Dziś jest: Sobota, 08 maja 2021

RADOM

Próba porwania dziewczynki w Radomiu?

środa, 14 kwietnia 2021 11:18 / Autor: Radosław Mizera
(zdjęcie poglądowe) foto: tobbo/pixabay
Radosław Mizera

Do zdarzenia miało dojść w ubiegły piątek. Policja potwierdza jedynie zaginięcie nastolatki, a prokuratura "ze względu na dobro śledztwa” nie udziela żadnych informacji.

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że uczennica jednej z radomskich szkół poznała przez internet nastolatka, z którym następnie umówiła się na spotkanie. W rzeczywistości był to mężczyzna, który podczas tego spotkania miał porwać nastolatkę. Oboje zostali zatrzymani przez policję na granicy z Niemcami.

Nasze informacje potwierdza radomska policja. - W piątek rano otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu małoletniej, która oddaliła się z domu bez wiedzy rodziców. Po kilku godzinach została odnaleziona. Materiały w tej sprawie są w Prokuraturze Rejonowej Radom Wschód w Radomiu - informuje lakonicznie Justyna Leszczyńska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Prokurator Rejonowy Agnieszka Borkowska mówi, że trwa powstępowanie przygotowawcze, którego celem jest ustalenie przede wszystkim czy został popełniony czyn zabroniony. - Ze względu na dobro śledztwa nie udzielamy żadnych informacji - poinformowała.

Do sprawy będziemy wracać.