Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: święci Jan Fisher, biskup, i Tomasz More, męczennicy              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Kierz Niedźwiedzi, Majdów
Dziś jest: Wtorek, 22 czerwca 2021

RADOM

Zmiany godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

piątek, 14 maj 2021 11:09 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Od poniedziałku, 17 maja Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu wraca do pracy w godzinach od 7.30 do 15.30, czyli takich jakie obowiązywały przed wprowadzeniem systemu pracy zmianowej. Obsługa interesantów będzie odbywać się na dotychczasowych zasadach - wyjaśnia rzeczniczka MOPS Justyna Piątek. W dalszym ciągu będą obowiązywać obostrzenia epidemiczne w obsłudze interesantów. Klienci nie będą mogli wchodzić do budynku. Wyjątkiem będą osoby, które dostaną wezwane do uzupełnienia dokumentów. W takich przypadkach obsługa interesantów odbywać się będzie w sali Działu Obsługi Mieszkańców – wejście B. Klienci obsługiwani będą w godzinach: poniedziałek od 8.00 do 17.00, wtorek – piątek od 8.00 do 15.00.

Wszelką korespondencję do Ośrodka składać można drogą elektroniczną, za pośrednictwem poczty lub do urn umieszczonych w głównym wejściu do Ośrodka do godziny 19:00 oraz z boku budynku (wejście C - od parkingu) w godzinach obsługi klientów - dodaje Justyna Piątek, rzeczniczka MOPS w Radomiu.

 

Tag: