Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Marta              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Bardzice
Dziś jest: Czwartek, 29 lipca 2021

RADOM

Punkt wymazowy na Józefowie przestaje funkcjonować

niedziela, 20 czerwca 2021 08:50 / Autor: Magdalena Król
fot. Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Magdalena Król

Od poniedziałku, 21 czerwca punkt wymazowy w kontenerze przy Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu zostaje zamknięty. Zmienią się także godziny pracy punktu szczepień.

- Zgodnie z decyzją Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia punkt pobrań materiału biologicznego do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 przy Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu od poniedziałku 21 czerwca zostaje zamknięty - informuje szpital.

Zmienią się również godziny pracy Punktu Szczepień działającego przy mazowieckim szpitalu. Od poniedziałku, 21 czerwca, punkt będzie czynny w godzinach od 8 do 18.

- Zapraszamy na szczepienie osoby chcące się zaszczepić, a które nie są zapisane w terminarzu szczepień. Od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-18.00 można zgłosić się do Punktu Szczepień - tego samego dnia szczepionka zostanie podana.Dysponujemy wolnymi terminami w czerwcu - mówi Karolina Gajewska, rzecznik placówki.

Aby móc się zaszczepić, należy wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 oraz formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Formularze są dostępne na stronie internetowej szpitala oraz w punkcie szczepień.