Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Antoni Maria Claret, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jedlnia Letnisko, Groszowice
Dziś jest: Niedziela, 24 października 2021

Wydarzenia

Podejmij wyzwanie i pomóż Kornelowi!

środa, 22 września 2021 09:17 / Autor: Magdalena Król
fot. Magdalena Król/Radio Plus Radom
Magdalena Król

Ruszyła szósta edycja "Wyzwania Stu, Ludzi z charakterem". Celem akcji jest podjęcie aktywności fizycznej i rezygnacja z używek przy jednoczesnym wsparciu Kornela Pielasa, który potrzebuje pieniędzy na rekonstrukcję nóg, aby móc normalnie poruszać się.

Radom szczepienia

Wyzwanie może każdy podjąć, kto chciałby zmiany swojego życia, a także chce pomóc. Akcja polega na podjęciu aktywności fizycznej i rezygnacji z nałogów. Wyzwanie trwa przez sto dni. Efekty swojej pracy nad sobą należy udostępnić na facebookowej grupie "Wyzwanie stu, ludzie z charakterem". Mogą to być zdjęcia i filmy zrobione podczas wykonywanej przez siebie aktywności czy screeny z aplikacji sportowych. Bohaterem szóstej edycji jest Kornel Pielas. Chłopiec potrzebuje pieniędzy na rekonstrukcję nóg, aby móc normalnie poruszać się.

Jak dołączyć do wyzwania? W jaki sposób można pomóc Kornelowi? Jakie są zasady akcji? To wyjaśnia Cezary Papis organizator "Wyzwania stu, ludzi z charakterem":