Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Romaryk, opat
Dziś jest: Środa, 08 grudnia 2021

RADOM

W czwartek będą utrudnienia na alei Wojska Polskiego i ulicy Żółkiewskiego

środa, 20 października 2021 15:36 / Autor: Magdalena Król
fot. Łukasz Wójcik/UM Radom
Magdalena Król

W czwartek, 21 października, na ulicy Żółkiewskiego będą występować tymczasowe zmiany w organizacji ruchu kołowego, a także zamknięte będą pojedyncze pasy. Firma Budromost-Starachowice będzie tam prowadziła następny etap gwarancyjnej wymiany nawierzchni ciągów pieszo-rowerowych oraz jezdni.

W godzinach około 7:00-12:00 prace będą trwały na fragmencie ciągu pieszo-rowerowego po zachodniej stronie alei Wojska Polskiego, od ulicy Odrodzenia do Skarżyńskiego. Możliwe będą tam utrudnienia dla pieszych i dla rowerzystów.

W godzinach około 12:00-18:00 będzie zamknięty pas do skrętu w lewo ze wschodniej jezdni alei Wojska Polskiego (od strony ulicy Słowackiego) w ulicę Odrodzenia (w stronę ulicy Długojowskiej). Zalecany objazd będzie przebiegał tam dalej prosto aleją Wojską Polskiego, z zawracaniem na skrzyżowaniu z ulicą Lubelską.

Od około godziny 23:30 będzie natomiast zamknięty pas do skrętu w lewo z północnej jezdni ulicy Żółkiewskiego (od strony ronda Popiełuszki) w ulicę Kozienicką (w stronę ulicy Struga). Zalecany objazd będzie przebiegał dalej prosto ulicą Żółkiewskiego, z zawracaniem na węźle pod wiaduktem nad torami kolejowymi. Możliwy jest też objazd ulicami Żółkiewskiego i Zbrowskiego do 11 Listopada. Prace w tej okolicy potrwają do około godziny 3:30 w dniu 22 października 2021 roku.

Powyższe roboty nie będą miały żadnego wpływu na trasy kursowania autobusów komunikacji miejskiej w tym rejonie Radomia.