Gorzka sobota siatkarzy Czarnych Radom

sobota, 25 października 2014 22:24 / Autor: Jacek Wieczorek
Jacek Wieczorek

Radomscy siatkarze z kolejnego spotkania wyjazdowego wracają na tarczy. W środę o 20.30 zagrają z PGE Skra Bełchatów.

Siatkarze Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia przegrali wyjazdowy mecz z beniaminkiem PlusLigi, Cuprum Mundo Lubin 1:3.

Radomianie rozpoczęli od prowadzenia na pierwszej przerwie technicznej 8:4, niestety, później kontrolę przejęli gospodarze, którzy kontrolowali resztę meczu.

Pewna nadzieja pojawiła się w trzecim secie, który Czarni wygrali 25:21, jednak ostatecznie okazało się, że to była tylko chwila skuteczności radomian.

Cerrad Czarni Radom zagrał w składzie: Kampa, Bołądź, Grzechnik, Westphal, Pliński, Żaliński, Kowalski (libero) oraz Kędziereki, Oivanen, Wachnik, Gutkowski, Ostrowski.

Cuprum Mundo Lubin - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:22, 25:22, 21:25, 25:21)

MVP: Dmytro Pashytskyy